Rękawice Mechanix Vent - Czarne

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

110,00 zł

The Original™ Vent Glove stworzone są do zapewniania ochrony nawet w najgorętszych zakątkach świata. Zastosowana specjalna perforacja powoduje, że dłoń nie poci się pomimo bardzo wysokich temperatur. Pokonaj upał bez różnicy gdzie wykonujesz zadanie!

Stworzone specjalnie z myślą o żołnierzach zawodowych i operatorach jednostek specjalnych. Rękawiczki Mechanix Wear to bardzo dobry wybór dla ludzi, którzy cenią rękawiczki lekkie, wygodne, dobrze zabezpieczające dłoń i zapewniające pewny chwyt. Mechanix Wear to jedna z wiodących firm zajmująca się sportami motocyklowymi, w swojej branży zyskała wysoką renomę i szacunek ze względu ma profesjonalne podejście i jakość wykonania swoich produktów. Podobnie w wojsku jak i w branży motocyklowej dłonie poddawane są różnym obciążeniom i spotykają się z wieloma przeszkodami, dlatego też firma Mechanix, posiadająca wieloletnie doświadczenie, postanowiła profesjonalnie zająć się produkcją rękawic, co zresztą świetnie jej się udało. Tactical Line to rękawiczki stworzone właśnie dla wojska! Używają ich: piechota morska USMC, operatorzy Navy Seals, czy Delta Force! To mówi samo za siebie.

 

 

 

Dlaczego rękawiczki Original są takie dobre?

- 2- Way Strech Spandex - Dwuwarstwowy elastyczny i wygodny Spandex powoduje, że rękawiczka świetnie dopasowywuje się do dłoni.
- Lycra-Panels - Panele z Lycry w przestrzeni między palcami powodują, że można swobodnie operować palcami, a przestrzeń pomiędzy palcami, tak newralgiczna jeśli chodzi o pocenie - nie poci się.
- Clarino Palm- materiał Clarino OW-927 to materiał używany wyłącznie przez firmę Mechanix Wear. Skutki wody i olejów wpływają na ten materiał o 25% mniej niż na zwykłą skórę syntetyczną, dzięki temu przedłużona zostaje żywotność rękawic!
- Hook and Loop Closure - specjalnie nisko wyprofilowany rzep na nadgarstkach z materiału TRP (Thermal Plastic Rubber) powoduje, że rękawiczka pewnie i stabilnie leży na dłoni.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawice Mechanix Vent - Czarne

Rękawice Mechanix Vent - Czarne

27 innych produktów w tej samej kategorii: