HAN01802

SOURCE ILPS 3L Coyote

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


149,99 zł

149,99 zł za szt.

Nowy wkład hydracyjny od Sourca przeznaczony do montażu na kamizelkach balistycznych. Przy projektowaniu tego wkładu starano się zachować jak najcieńszy profil.
Wkład pozwala na przenoszenie 2 litrów wody po włożeniu go do kamizelki balistycznej bądź płaskiej kieszeni modułowej lub 3 litry po włożeniu go do plecaka.

Wymiary:

Długość: 36 cm
Szerokość: 27 cm
Maksymalna grubość: 6.7 cm

Specyfikacja:

Pojemność: 3L
Waga: 0.38Kg
System hydracyjny: WLP
Wkład: Glass-Like™ PE
Ustnik:  Ukośny Storm-Valve™
Rurka: pokryta izolacją, długość 94 cm

Montaż:

Do kieszeni hydracyjnych montowanych na plecach.

Dodatkowe informacje:

Technologia Taste-Free™ System- Glass-Like™ zapewniają wolny od plastikowego posmaku wodę
Technologia Grunge-Guard™ blokuje rozwój bakterii wewnątrz wkładu
Ścianki wkładu są jednakowej grubości. Wkład utrzymuje swój pierwotny kształt bez względu na sposób noszenia. Odziaływanie grawitacji na zawartość nie wpływa na kształt wkładu.
Otwarcie Widepac™ Wide opatentowane zamknięcie wkładu pozwala na łatwe i szybkie nalewanie oraz ułatwiony dostęp do wkładu w celu czyszczenia.
Technologia Hi-Flow Storm-Valve™- brak ustnika typu “bite” zapewnia łatwy przepływ wody (posiada zintegrowany mechanizm odcinający przepływ). Picie przypomina te przez słomkę. (U.S. Patent 6,622,988).
Ukośny ustnik - obraca się wzdłuż własnej osi o 360 stopni co daje użytkownikowi możliwość regulacji wedle upodobań. Ponadto tego typu ustnik skraca tubę o 25 cm co sprawia, że nie odstaje ona zbytnio od użytkownika co z kolei redukuje ryzyko zaczepienia się o elementy otoczenia.
Osłona Dirt-Shield™ - chroni ustnik przed zabrudzeniem podczas operacji w terenie.
Izolacja rurki – chroni wnętrze przed ciepłem oraz blokuje działanie szkodliwych promieni UV. Woda pozostaje wolna od baterii a jej temperatura taka jak przy napełnieniu.
Technologia QMT™ - pozwala za pomocą przycisku szybko połączyć/rozłączyć wkład z przewodem. QMT™ ma wbudowany mechanizm odcinający przepływ, który pozwala na odłączenie tuby bez ryzyka rozlania zawartości wkładu. Ponadto mechanizm jest kompatybilny z większością systemów filtrujących takich jak np UTA™.
Łatwe czyszczenie wkładu. Aby osuszyć wkład wystarczy wysunąć zamknięcie i powiesić go na wieszaku. Aby wyczyścić wkład po napojach energetyzujących, izotonikach, słodkich napojach etc. Należy postąpić zgodnie z załączoną instrukcją opisującą sposoby konserwacji. (inst. w języku angielskim)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SOURCE ILPS 3L Coyote

SOURCE ILPS 3L Coyote

10 innych produktów w tej samej kategorii: