HAN08589

Source Rider 3L - Coyote

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


439,00 zł

Rider to niskoprofilowy system hydracyjny stworzony głównie z myślą o integracji z kamizelkami balistycznymi. Można go także nosić jak zwykły plecak dzięki szelkom, lub wyjąć wkład i używać go w plecakach innych producentów.

Mocowanie typu X-QCA™

System Rider mocuje się do kamizelek z pomocą klamer X-QCA™. W porównaniu z innymi systemami X-QCA™ mocuje się do klamer usytuowanych po przekątnej co daje gwarancję rze system się nie poluzuje w trakcie konsumpcji zawartości gdy zmienia się ciężar wkładu. X-QCA™ poswala na optymalne usytuowanie systemu wedle własnych potrzeb.

Wymiary:

Długość: 36 cm
Szerokość: 25 cm
Maksymalna grubość: 7 cm
Waga (plecaka): 0.48 Kg

Cechy:

Specjalnie wyprofilowane, chowane szelki – szelki są specjalnie wyprofilowane tak aby zapewnić maksymalny komfort podczas użytkowania. Można je schować gdy chcemy zamocować system na kamizelce.
Regulowany pasek piersiowy – poprawia stabilność podczas noszenia
Elastyczne troki - pozwala na zwinięcie luźnych zwisających pasków na szelkach
Wielofunkcyjność, kilka sposobów montażu – po schowaniu szelek mamy możliwość montażu pokrowca bezpośrednio na kamizelkę taktyczną w systemie MOLLE.
System montażu X-QCA™ System – pewnie łączy Ridera to różnego typu kamizelek taktycznych czy plecaków bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu mocującego. Pasuje do różnych typów kamizelek balistycznych.
Łatwy dostęp do wkładu – można go szybko wyjąć oraz napełnić podczas gdy użytkownik wciąż ma na sobie kamizelkę. Szerokie otwarcie zamykane jest na zamek błyskawiczny oraz rzep, a także na opcjonalną napę.
Izolacja przed ciepłem – izolacja z pianki chroni wkład przed ciepłem.
Wieszak – po otwarciu zamka WLPS™ oraz zamka błyskawicznego z przodu , pokrowiec możemy popieścić w celu szybkiego osuszenia.
Otwór drenażowy – pozwala na swobodny odpływ płynu z izolowanej komory przeznaczonej na wkład hydracyjny.
Otwory na wyprowadzanie rurki na górze oraz na dole pokrowca – pozwalają na wyprowadzanie rurki pod ręką lub na ramieniu. 
Pas odblaskowy Hi-Vis – tylnia kieszeń posiada odblaskowy pasek do montarzu na rzep. Sprawdza się podczas nocnej aktywności fizycznej.
Dodatkowa przestrzeń na akcesoria – zewnętrznie umiejscowiona kieszeń o pojemności 1.5L przeznaczona na drobne akcesoria.
Kompatybilność z adapterem UTA™ (sprzedawanym oddzielnie) – pozwala na napełnianie wkładu poprzez zwykłe butelki czy specjalne mobilne kontenery na wodę bezpośrednio poprzez rurkę do picia. Niema potrzeby zdejmowania systemu hydracyjnego z pleców!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Source Rider 3L - Coyote

Source Rider 3L - Coyote

10 innych produktów w tej samej kategorii: