HAN08493

Pas 5.11 TrainerTDU Green r.S

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł

79,00 zł za szt.

Pas TDU został zaprojektowany jako lekki pasek do noszenia na co dzień w spodniach bojowych TDU lub BDU.

 

Najlepsza odzież i sprzęt taktyczny na świecie już w naszej ofercie. Używane przez zawodowców, projektowana przez specjalistów, rekomendowana przez fachowców – takie wymagania spełnia tylko odzież 5.11 Tactical Series. 

Pas TDU został zaprojektowany jako lekki pasek do noszenia na co dzień w spodniach bojowych TDU lub BDU. Wykonano go z mocno tkanej nylonowej taśmy, która nie gnie się i nie mechaci podczas zapinania i codziennego użytkowania.

Klamrę wykonano w wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego - nie odstaje od ciała i nie zaczepia się o ekwipunek. Konstrukcja klamry zapewnia pewne i stabilne trzymanie zaciśniętego pasa, nie luzuje się nawet podczas noszenia ciężkiego ekwipunku.

Pas nie ma elementów metalowych, dzięki czemu nie trzeba go wyciągać podczas przechodzenia przez detektory metalu (np. na lotniskach).

Dzięki szerokości 38 mm pas mieści się praktycznie we wszystkie modele spodni. Podsumowując: 5.11 TDU to znakomity model pasa typu EDC (do codziennego użytku).

Historia firmy
Firma ma już ponad czterdzieści lat tradycji, a od od ponad dwudziestu dostarcza ubrania dla niemal wszystkich agencji rządowych i lokalnych służb porządku publicznego w Stanach Zjednoczonych. Od kilku lat także w Polsce funkcjonariusze zajmujący się ochroną najważniejszych osobistości, agenci innych służb, policjanci czy ochroniarze korzystają ze sprzętu tej firmy.

Przeznaczenie
5. 11 to synonim wygody, zarówno podczas służby, jak i w cywilu. Firma wyznaje filozofię „24-7”, co oznacza, że dostarcza ubrania, które są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania podczas pełnienia służby, w trakcie podróży, podczas akcji, codziennie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. 5.11 tworząc nowe produkty opiera się przede wszystkim na opinii przyszłych użytkowników. Wszystkie produkty 5.11 powstają we współpracy z ludźmi, dla których obrona porządku publicznego
i profesjonalne szkolenia taktyczne to codzienność.

Projekty
Wśród współtwórców i konsultantów 5.11 znajdziemy tak uznanych ekspertów, jak Kyle Lamb, wieloletni żołnierz słynnego Delta Force i instruktor amerykańskich jednostek specjalnych, który współtworzy linię wyposażenia taktycznego; Jeff Gonzales – wywodzący się z Navy SEALS - jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świecie, albo
Steve Tarani, twórca systemów walki wręcz i walki na noże, zajmujący się szkoleniem amerykańskiej policji. To tylko kilka najbardziej znanych nazwisk.

Rekomendacja
Odzież i wyposażenie marki 5.11 są oficjalnie rekomendowane przez amerykańską organizację NTOA (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION) – skupiającą szkoleniowców sił specjalnych wojska i policji w USA. Dziś oferta 5.11 dostępna jest dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić jakość i wygodę sprzętu oferowanego dotychczas zamkniętemu kręgowi pracowników służb mundurowych.
 
S - 28 - 30 -/obwód pasa 71,2 cm - 76,3 cm/, długość całkowita 103 cm 
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas 5.11 TrainerTDU Green r.S

Pas 5.11 TrainerTDU Green r.S

30 innych produktów w tej samej kategorii: