HAN10141

Kabura Blackhawk 410502BK-L do GLOCK 19

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

199,99 zł

199,99 zł za szt.

Ta unikalna kabura pozwala zapomnieć o staromodnych kaburach z paskiem blokującym na kurku, który spowalnia dobywanie broni oraz komplikuje jej ponowne włożenie. Opatentowany zamek SERPA Technology lock™ chwyta kabłąk spustowy gdy pistolet jest w kaburze i trzyma go pewnie do momentu kiedy  zdecydujemy się na jego zwolnienie. Zwolnienie następuje gdy palcem wskazujący spoczywającym na boku kabury wciśniemy przycisk - podczas wyciągania broni z kabury palec znajdzie się od razu na wysokości spustu, co przyspieszy oddanie strzału. . Doskonała kabura do noszenia broni w ukryciu, a jej konstrukcja zapobiega przypadkowemu wypadnięciu pisoletu.

W porównaniu z kaburami, które posiadają paski blokujące na kurku oraz są trudne do zapięcia za pomocą jednej ręki, kabura z zamkiem SERPA wyróżnia się tym iż jest bardzo łatwa w użyciu i cały proces wyciągania oraz chowania broni odbywa się tylko przy użyciu jednej ręki. Kabura tego typu pozwala na skryte przenoszenie broni, zapewnia niewielkie rozmiary oraz wagę. Kabura została wykonana z najlżejszych oraz najmocniejszych materiałów dostępnych na rynku a przy tym posiada unikalny wygląd oraz zamek.

Cechy technologii SERPA™:

- Pełne ujęcie broni umożliwia szybkie oddanie strzału oraz chowanie broni
- Brak paska blokującego kurek czy nieporęcznego dobywania broni używając środkowego palca co spowalnia jej wyciąganie
- Konstrukcja kabury zapewnia zarówno szybkie wyciąganie broni jak i jej chowanie

W zestawie znajdują się dwa mocowania pozwalające na pięć kątów nachylenia kabury:sztywna szlufka do pasa (spłaszczona ósemka do przewleczenia kabury przez pas)  oraz bardziej miękka półokrągła podstawa do szybkiego wsunięcia kabury za spodnie czy pas.

Kabura przeznaczona dla pistoletów: Glock 19/23/32/36

Wersja dla osób leworęcznych

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kabura Blackhawk 410502BK-L do GLOCK 19

Kabura Blackhawk 410502BK-L do GLOCK 19

12 innych produktów w tej samej kategorii: