HAN12623

Pianka Milifoam Forrest (FORREST BORE CL EANING FOAM) 90ml

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


48,00 zł

48,00 zł za szt.

Milfoam jest renomowaną Fińską firmą produkującą środki przeznaczone do czyszczenia broni palnej. Oferuje unikalne rozwiązania dla czyszczenia wszelkiego rodzaju broni palnej opierając się na niepowtarzalnej, opatentowanej technologii piankowej, łączącej tradycyjne oraz najnowocześniejsze metody jej opracowania. Produkty oparte na tej technologii przeznaczone są do czyszczenia broni palnej każdego kalibru. Produkty Milfoam są z powodzeniem stosowane m.in. przez Fińskie Siły Zbrojne oraz wiele innych użytkowników na całym świecie.

Pianka czyszczące Forrest jest stosowana od wielu lat i została zatwierdzona przez NATO. Dzięki bardzo dużemu zainteresowaniu naszym produktem cały czas poszerzana jest dystrybucja o nowe kraje, co sprawiło, że produkt stosowany jest na dużą skalę na całym świecie. Pianka czyszcząca Forrest posiada licencje NSN 6850-99-734-1309 oraz NSN 1015-20-001-7636.

Stosowanie opatentowanej technologii Milfoam gwarantuje wiele ułatwień i większą wydajność broni palnej. Między innymi zapewnia większą trwałość sprzętu ponieważ eliminuje konieczność mechanicznego czyszczenia broni wszelkiego kalibru, a także bezpiecznie i skutecznie usuwa zgromadzoną miedź i resztki prochu. Ponadto pianka Milfoam jest łatwo dostępna, łatwa w zastosowaniu oraz mniej kosztowna niż tradycyjne metody. Przy swej skuteczności pianka czyszcząca Forrest jest nieszkodliwa dla broni nawet w przypadku pozostawienia jej w lufie.

Pianka czyszcząca Forrest to innowacyjne rozwiązanie w metodach czyszczenia broni palnej. Ten rewolucyjny produkt wytwarza gęstą, wydajną piankę, która rozprzestrzenia się w lufie broni każdego kalibru. 500ml aerozolu wystarczy aby lufę kalibru 308 oczyścić około 175 razy oraz 5-6 razy lufę kalibru 30mm.

Pianka czyszcząca doskonale zastępuje tradycyjną metodę, która wymagała mechanicznego oczyszczania przy użyciu płynów zawierających amoniak. Stosowanie pianki czyszczącej Forrest nie wymaga mechanicznego szorowania lufy z zastosowaniem oleju, metalowego wyciora i szmatki. Ponadto można ją stosować bez ograniczeń, nie tylko w celu usunięcia pozostałości metali z lufy.

Pianka czyszcząca Forrest to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu oraz łatwość jego zastosowania.

Pianka Milfoam jest środkiem czyszczącym, nie zastępuje oleju stosowanego w konserwacji broni palnej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pianka Milifoam Forrest (FORREST BORE CL EANING FOAM) 90ml

Pianka Milifoam Forrest (FORREST BORE CL EANING FOAM) 90ml

18 innych produktów w tej samej kategorii: