HAN16015

Olejek teflonowy - 100 ml - ProTech GUNS

Nowy produkt

14,00 zł

Olejek PTFE to wysokogatunkowy, rewelacyjny środek na bazie teflonu, przeznaczony do konserwacji elementów zewnętrznych broni. Olej teflonowy minimalizuje tarcie co gwarantuje płynną pracę nawet najdrobniejszych mechanizmów. Jest precyzyjny, a regularne stosowanie zapewnia bezgłośną pracę poszczególnych elementów broni.

Olejek do broni bez problemu można stosować w dużych ilościach gdyż nie pozostawia tłustych śladów na smarowanych powierzchniach. To także świetny przybornik do czyszczenia broni, ponieważ tworzy czystą, o doskonałej konsystencji warstwę, która nie absorbuje brudu i kurzu, co jest istotne dla zachowania czystości podczas eksploatacji.

Dodatkowo, olejek charakteryzuje perfekcyjna odporność na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady, umożliwiając komfortowe korzystanie broni w każdych warunkach. Jest to środek wodoodporny o neutralnym PH.

Bezproblemowo pracuje także w szerokim zakresie temperatur. Dzięki swojej unikalnej konsystencji dociera we wszystkie zakamarki broni i zabezpiecza ją na długi czas.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Olejek teflonowy - 100 ml - ProTech GUNS

Olejek teflonowy - 100 ml - ProTech GUNS

18 innych produktów w tej samej kategorii: