HAN08394

Nóż CRKT M21-14SFG

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

369,00 zł

369,00 zł za szt.

Kolejna odsłona bardzo popularnego modelu M21-14 zaprojektowanego przez Kita Carsona. Zachowane zostało ostrze typu Spear point, z uwydatnionym brzuchem aby zachować właściwości tnące. Nadal nad bezpieczeństwem pracy czuwają dwie blokady - liner lock oraz AutoLAWKS. Ostrze jest zaopatrzone w ząbkowanie Veff. Jest ono nachylone pod kątem 60 stopni aby jeszcze lepiej ciąć liny i inne ciężkie do przecięcia materiały. Dodatkiem wyróżniającym model Special Forces są dwa jelce zapobiegające ześlizgnięciu się dłoni na ostrze nawet w trakcie prac w środowisku bardzo wilgotnym.

Nowy jest materiał rękojeści - zamiast lotniczego aluminium nóż wyposażono w okładziny z tworzywa G10. Jego główne cechy to doskonały chwyt dzięki agresywnej teksturze, bardzo duża odporność na uszkodzenia (zarówno mechaniczne jak i chemiczne), mniejsza waga oraz to, że jest izolatorem o niskim cieple właściwym - dzięki temu jest chłodniejszy w dotyku w lecie a zimą cieplejszy. 

Nóż posiada klips umożliwiający zawieszenie przy pasie czy w kieszeni. Klips ma możliwość przykręcenia w 4 różnych pozycjach co pozwala na indywidualne dopasowanie sposobu jego przenoszenia.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 23.5 cm
Długość głowni: 9.8 cm
Grubość głowni: 0.35 cm
Długość po złożeniu: 13.7 cm
Rękojeść: G10
Blokada ostrza: Liner lock + AutoLAWKS
Ostrze: Spear point, ząbkowane typu Veff
Waga: 167 g
Stal: 8Cr14
Producent: CRKT, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż CRKT M21-14SFG

Nóż CRKT M21-14SFG

18 innych produktów w tej samej kategorii: